Abus | 470/150HB230+USH GRANIT PLUS
Abus | 470/150HB230+USH GRANIT PLUS | SL1249
Beperkt op voorraad
99,95
Beschikbaar in vestiging;
    Op voorraad in de webshop
    Let op: Dit product is beperkt op voorraad in de winkel.
    Op werkdagen voor 11.00 besteld, over 2 dagen bezorgd.
    Helaas, een groter aantal van dit product is niet beschikbaar
    Beschrijving
    Specificaties
    EAN: 4003318112492
    Breedte: 109 mm
    Kleurontwerp: black
    Gewicht: 1260 g
    Soort vergrendeling: Sleutel
    Hoogte: 230 mm
    Houder: USH 470
    Diameter: 14 mm